ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


OPROGRAMOWANIE
AKCEREE - System do ewidencji i rozliczenia akcyzy za energię elektryczną

AKCEREE - System do ewidencji i rozliczenia akcyzy za energię elektryczną

producent: INNPACT Sp. z o.o., ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław, tel. +48 71 358 26 32, fax. +48 71 750 34 17

System AKCEREE umożliwia firmom prowadzenie ewidencji energii elektrycznej na potrzeby rozliczenia podatku akcyzowego. Potrzeba ewidencji wynika z zapisów Ustawy z dnia 8 grudnia 2008 roku dotyczącą m.in. podatku akcyzowego od energii elektrycznej, która wchodzi w życie z dniem 1 marca 2009. Ustawa odnosi się między innymi do podmiotów posiadających jak i nie posiadających koncesji, które sprzedają energię elektryczną lub produkują i zużywają energię na własne potrzeby. Ustawa narzuca na podmioty obowiązek ewidencji energii elektrycznej w tym w szczególności energii podlegającej opłacie akcyzowej. Zakres ewidencji jak i jej sposób określono w Ustawie oraz w Rozporządzeniu.

Dzięki skalowalnej architekturze oprogramowanie może być wykorzystywane zarówno przez mniejsze jak i większe podmioty.

W celu uproszczenia i przyspieszenia procesu wdrożenia, system wyposażono w funkcję eksploatacji próbnej, dzięki czemu przed uruchomieniem eksploatacji produkcyjnej użytkownik może przetestować wszystkie funkcje programu, bez żadnych konsekwencji dla rejestru docelowego.

Szczegółowe informacje o produkcie


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE