ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


OPROGRAMOWANIE
OZEE - system do optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej

OZEE - system do optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej

producent: INNPACT Sp. z o.o., ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław, tel. +48 71 358 26 32, fax. +48 71 750 34 17

Rozwiązanie dla średnich i dużych firm, które rozumieją zagadnienia związane z rynkiem energii i potrzebują narzędzia informatycznego, które umożliwi im samodzielnie wybrać najlepszy produkt energetyczny na rynku

Program OZEE umożliwia, w przyjazny sposób, dostosowany do umiejętności i wiedzy użytkowników, wybór najkorzystniejszego produktu taryfowego na rynku. Oprogramowanie działa w oparciu o własną bazę danych synchronizowaną z centralną bazą zarządzaną przez właścicieli Serwisu, w której wprowadzono i uaktualnia się informacje o ponad 200 produktach energetycznych (sprzedawcy i grupy taryfowe) dostępnych na rynku.

Wybór najkorzystniejszej produktu energetycznego następuje w oparciu o wprowadzone przez użytkownika niezbędne dane, w tym dane o zużyciu energii. Mogą być to dane historyczne lub przygotowane na ich podstawie dane o planowanym zużyciu. Dane historyczne mogą być wprowadzone jako dane z faktur o zużyciach w strefach odpowiadających aktualnej taryfie w okresach lub jako profile godzinowe odczytane z urządzeń pomiarowych. W ramach przyznanej licencji użytkownik ma dostęp do informacji o wszystkich taryfach w swojej grupie taryfowej.

Program jest rozbudowanym narzędziem analitycznym, który umożliwia użytkownikowi konstruowanie własnej strategii w zakresie zakupu oraz struktury zużycia energii elektrycznej, bez konieczności żmudnego wprowadzania setek dostępnych na rynku produktów energetycznych. Dzięki temu użytkownik może całkowicie skoncentrować się na analityce.

Szczegółowe informacje o produkcie


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE