ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


OPROGRAMOWANIE
ROOFCalc - internetowy kalkulator do wstępnego kosztorysowania pokryć dachowych

ROOFCalc - internetowy kalkulator do wstępnego kosztorysowania pokryć dachowych

producent: INNPACT Sp. z o.o., ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław, tel. +48 71 358 26 32, fax. +48 71 750 34 17

System ROOFCalc umożliwia producentom pokryć dachowych skierowanie specjalnie przygotowanej oferty i informacji do potencjalnych i aktualnych klientów, a także zwiększenie skuteczności sprzedaży jak również skrócenie jej cyklu.

Produkt może być wykorzystywany przez pracowników działów handlowych oraz przez pracowników firm partnerskich (dealerów i dystrybutorów) do szybkiego i sprawnego przygotowania ofert wstępnych lub kosztorysów dla Klientów.

System ROOFCalc składa się z dwóch współpracujących programów.

Pierwszy z nich e-ROOFCalc jest aplikacją WEB napisaną w technologii Java, gotową do prezentacji na Państwa stronie WWW. Dzięki zastosowaniu technologii Java program może być instalowany na dowolnym serwerze WWW i uruchamiany we wszystkich przeglądarkach WWW obsługujących środowisko Java (praktycznie wszystkie przeglądarki na rynku). Program służy do wstępnego kosztorysowania pokryć dachowych i jest uruchamiany z Państwa istniejącego serwisu WWW.

Drugi z programów ROOFAdmin został napisanych w technologii Microsoft .NET. Program może działać na komputerach pracujących w systemie operacyjnym Windows XP/Vista. Służy pracownikom Państwa firmy do zarządzania danymi o produktach wykorzystywanymi przez program e-ROOFCalc.

Oba programy korzystają z wspólnych danych (pliki XML) umieszczonej na Państwa serwerze WWW.

Szczegółowe informacje o produkcie


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE