ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


RAPORTY
Raport "Neutralna emisyjnie Polska 2050.  Jak wyzwanie zmienić w szansę"

Raport "Neutralna emisyjnie Polska 2050. Jak wyzwanie zmienić w szansę"

producent: McKinsey

W raporcie McKinsey przedstawia działania i inwestycje niezbędne do odpowiedniej redukcji emisji, a także wskazuje szanse i korzyści związane z dekarbonizacją. Ma nadzieję, że ich opracowanie stanie się ważnym wkładem w merytoryczną dyskusję o tym, jak sprawić, by dekarbonizacja stała się faktem w Polsce i poza jej granicami.

Tworząc ten raport i analizy, McKinsey ściśle współpracował z wieloma działami na całym świecie, m.in. z Sustainability Insights, Global Energy Perspective, Praktyką Zrównoważonego Rozwoju, Praktyką Rynku Motoryzacyjnego oraz z McKinsey Global Institute. Szczególnie spółka chciałaby podziękować Dickonowi Pinnerowi oraz Thomasowi Vahlenkampowi za ich zaangażowanie w powstanie tego raportu oraz wskazówki merytoryczne.

POBIERZ RAPORT


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE