ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CZASOPISMA
Acta Energetica
wydawca: Acta Energetica, ul. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

Pismo jest adresowane do odbiorców w kraju i za granicą, dlatego publikowane jest po polsku i angielsku. W dobie społeczeństwa informatycznego całkowicie oczywistym jest również wydawanie dwóch wersji tego czasopisma, tradycyjnej – papierowej i elektronicznej – dostępnej w sieci (właśnie czytanej).
AUTOMATYKA, ELEKTRYKA, ZAKŁÓCENIA
wydawca: INFOTECH, 80-809 Gdańsk, ul. Łużycka 17/5 Tel./fax: 58 625 16 01; red-aez@epismo-aez.pl;

Pismo naukowo-techniczne dla praktyków AUTOMATYKA, ELEKTRYKA, ZAKŁÓCENIA jest wydawane od września 2010 roku jako pismo cyfrowe, dostępne na stronie internetowej (www.epismo-aez.pl).
Biuletyn URE
wydawca: Urząd Regulacji Energetyki

Zagadnienia związane z funkcjonowaniem Rynku Energii. Aktualności dotyczące taryf i prawa energetycznego.
Elektroenergetyka - Współczesność i Rozwój
wydawca: Biuro Komunikacji redakcja@elektroenergetyka.org
Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA
05-520 Konstancin - Jeziorna, ul. Warszawska 165 www.elektroenergetyka.org

Periodyk kierowany jest do zainteresowanych przesyłem energii elektrycznej: inżynierów i naukowców, menedżerów i studentów, do firm i instytucji związanych z branżą elektroenergetyczną w Polsce, a także urzędników i samorządowców, prawników i polityków. W kwartalniku pojawiają się materiały o rozwoju technologii, inteligentnych sieciach elektroenergetycznych, alternatywnych źródłach energii, czy o rozwiązaniach technicznych i organizacyjnych w branży w Polsce i na świecie.
Elektroenergetyka i przemysł online. Inżynieria w praktyce
wydawca: Promocja firm w mediach Patrycjusz Ploszka, Redaktor portalu: Patrycjusz Ploszka, e-mail: biuro@eip-online.pl

Strona ta stanowi swego rodzaju centrum wymiany informacji oraz doświadczeń zawodowych i inżynierskich, jak też opinii i poglądów, pomiędzy ludźmi pracującymi w szeroko rozumianym przemyśle z uwzględnieniem elektroenergetyki. Ukazują się na niej publikacje dotyczące innowacyjnych wdrożeń, ciekawych oraz przyszłościowych projektów i badań naukowych. Nie brakuje również artykułów dotyczących praktycznych rozwiązań stosowanych w przemyśle na co dzień.
Elektroinstalator
wydawca: Instalator Polski, Sp. z o.o., al. Komisji Edukacji Narodowej 95 02-777 Warszawa tel/fax 022 678 37 30

Elekroinstalator jest miesięcznikiem o charakterze informacyjno-praktycznym, skierowanym do specjalistów w branży elektrycznej i energetycznej.Czasopismo wydawane jest od 1994 roku. Elektroinstalator ma największe czytelnictwo wśród czasopism specjalistycznych w grupach: projektantów instalacji elektrycznych, wykonawców, handlowców. Sprzedaż czasopisma odbywa się w: prenumeracie, hurtowniach i sklepach z artykułami elektroinstalacyjnymi, salonach prasowych.
Elektrosystemy
wydawca: TechMedia s.c., ul.Idzikowskiego 27 02-704 Warszawa

ELEKTROSYSTEMY to pierwsze w Polsce czasopismo w branży elektrotechnicznej i energetycznej, zajmujące się nie tylko opisywaniem konkretnych produktów, ale również analizujące zjawiska ekonomiczne, zachodzące w firmach z tej branży.
Energetyka
wydawca: SEP COSiW Zakład Wydawniczy Energetyka, ul. Jordana 25, 40-056 Katowice, telefony: (32) 257 87 85, (32) 257 87 86, e-mail: redakcja@elektroenergetyka.pl

Czasopismo "Energetyka" istnieje od 1947 roku. Jest ogólnokrajowym miesięcznikiem Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Energetyka jest poświęcona problemom wytwarzania, przesyłania, rozdzielania i użytkowania energii elektrycznej i cieplnej, budowy elektrowni, elektrociepłowni i linii elektroenergetycznych, komputeryzacji systemu elektroenergetycznego i restrukturyzacji elektroenergetyki. Od 2005 roku po połączeniu z miesięcznikiem "Gospodarka Paliwami i Energią" rozszerzony został obszar zainteresowania czasopisma o problemy gospodarki paliwowo-energetycznej.
Energetyka cieplna i zawodowa
wydawca: BMP sp. z o.o., Redaktor: Energetyka Cieplna i Zawodowa tel. (032) 415 97 74, wew. 15 patrycjusz.ploszka@e-bmp.pl

Branżowy Magazyn Przemysłowy „Energetyka Cieplna i Zawodowa” ukazuje się od 1993 roku. Regularnie dociera do: elektrowni, elektrociepłowni, ciepłowni, zakładów elektrowni przemysłowych, gazowni oraz zakładów energetycznych i przemysłowych odbiorców energii.
Energetyka Wodna
wydawca: Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych, ul. Królowej Jadwigi 1 86-300 Grudziądz

Energetyka Wodna to ogólnopolski kwartalnik wydawany przez Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych, poświęcony tematyce elektrowni wodnych i gospodarki wodnej, ochrony środowiska i odnawialnych źródeł energii.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE