ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CZASOPISMA
Elektroenergetyka - Współczesność i Rozwój

Elektroenergetyka - Współczesność i Rozwój

typ: kwartalnik

wydawca: Biuro Komunikacji redakcja@elektroenergetyka.org
Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA
05-520 Konstancin - Jeziorna, ul. Warszawska 165 www.elektroenergetyka.org

Periodyk kierowany jest do zainteresowanych przesyłem energii elektrycznej: inżynierów i naukowców, menedżerów i studentów, do firm i instytucji związanych z branżą elektroenergetyczną w Polsce, a także urzędników i samorządowców, prawników i polityków. W kwartalniku pojawiają się materiały o rozwoju technologii, inteligentnych sieciach elektroenergetycznych, alternatywnych źródłach energii, czy o rozwiązaniach technicznych i organizacyjnych w branży w Polsce i na świecie.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE