ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CZASOPISMA
Energia i Recykling

Energia i Recykling

cena: egzemplarz 18,00 pln, prenumerata 198,00 pln

dystrybucja: kontrolowana wysyłka kwalifikowana, prenumerata, wydarzenia targowe

„Energia i Recykling” to pierwsze w Polsce czasopismo, które w całości jest poświęcone tematowi circular economy. Idea gospodarki obiegu zamkniętego jest nową koncepcją rozwoju gospodarczego i jednym z priorytetów polityki gospodarczej Komisji Europejskiej.

Czasopismo powstało z połączenia potencjału dwumiesięcznika „Czysta Energia” oraz kwartalnika „Recykling”, co przyczyniło się do znaczącego wzrostu grupy Czytelników. Dodatkowo dzięki poszerzeniu tematyki o nowe zagadnienia, czasopismo ma jeszcze większą rzeszę odbiorców.
Odbiorcami czasopisma są przede wszystkim reprezentanci administracji rządowej i samorządowej, którzy są zainteresowani tematyką GOZ oraz przedstawiciele branż: energetycznej, OZE i gospodarki odpadami. Ponadto czasopismo jest skierowane praktycznie do reprezentantów wszystkich sektorów, które wdrażają zasady GOZ (transport, logistyka, projektowanie i wiele innych).

format - 235 x 297 mm
częstotliwość - miesięcznik
objętość - 66 stron + okładki
nakład - 6000 egz.
oprawa - klejona

Tematyka:

ENERGIA – Energetyka, biogazownie, oszczędzanie energii, efektywność energetyczna, magazynowanie energii, klastry energii, oświetlenie.
ENERGIA CIEPLNA – Paliwa z odpadów, budownictwo pasywne, oze, ciepłownictwo, biomasa, biopaliwa
SUROWCE I RECYKLING – Surowce wtórne, recykling odpadów, bioodpady, zero waste, opakowania, urban mining, odzysk materiałów, rolnictwo ekologiczne, kompostowanie, woda, elektroodpady.
LOGISTYKA – Transport (elektromobilność), logistyka, łańcuch dostaw, magazynowanie.
EKO PRZEMYSŁ – Ekoprojektowanie, ekoodpowiedzialny biznes, materiałooszczędność, eko technologie, LCA.
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ – Zielone zawody (zawody, serwisowanie, szkolenia/kursy), planowanie przestrzenne, oznakowanie ekologiczne, certyfikaty, smart city, ecodesigne, edukacja ekologiczna.
DOBRE WZORCE – Dobre przykłady, praktyki, CSR, upcycling, regionalne produkty, recreacja.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE