ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CZASOPISMA
Polish Energy Brief

Polish Energy Brief

typ: kwartalnik

wydawca: Instytut Jagielloński

Polish Energy Brief Kwartalnik wydawany w języku polskim i angielskim, przedstawia opracowania najważniejszych polskich ekspertów zajmujących się sektorem energii w Polsce (uwzględniając zarówno aspekty regulacyjne, rynkowe oraz geopolityczne). W magazynie oprócz opracowań analitycznych znajdą się wywiady z najważniejszymi postaciami polskiej energetyki oraz komentarze ekspertów.:

Szczegóły: http://jagiellonski.pl/kwartalnik


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE