ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CZASOPISMA
Elektroenergetyka i przemysł online. Inżynieria w praktyce

Elektroenergetyka i przemysł online. Inżynieria w praktyce

wydawca: Promocja firm w mediach Patrycjusz Ploszka, Redaktor portalu: Patrycjusz Ploszka, e-mail: biuro@eip-online.pl
http://eip-online.pl

Strona ta stanowi swego rodzaju centrum wymiany informacji oraz doświadczeń zawodowych i inżynierskich, jak też opinii i poglądów, pomiędzy ludźmi pracującymi w szeroko rozumianym przemyśle z uwzględnieniem elektroenergetyki. Ukazują się na niej publikacje dotyczące innowacyjnych wdrożeń, ciekawych oraz przyszłościowych projektów i badań naukowych. Nie brakuje również artykułów dotyczących praktycznych rozwiązań stosowanych w przemyśle na co dzień.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE