ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CZASOPISMA
Energia Gigawat

Energia Gigawat

typ: miesięcznik

wydawca: AGENT Public Relations, ul.Krowoderska 58 lok.18 31-158 Kraków
http://gigawat.info/index.html

cena: egzemplarz 9.90 pln, prenumerata 108 pln

Energia - Gigawat jest niezależnym miesięcznikiem kolorowym, wydawanym od stycznia 2000 r., adresowanym do osób, których krąg zainteresowań obraca się wokół problemów wytwarzania energii w kraju i na świecie z rozszerzeniem w kierunku zagadnień związanych z wydobyciem, przesyłem oraz przetwórstwem konwencjonalnych nośników energetycznych: ropy naftowej, gazu ziemnego, węgla - od poszukiwań tych surowców, przez ich wydobycie i przeróbkę - po sprzedaż detaliczną produktów powstających w wyniku ich przetworzenia. Zajmujemy się problematyką dostarczania surowców energetycznych z miejsc ich wydobycia do miejsc ich przetwarzania i zużycia. Szczególną uwagę poświęcamy ideom stworzenia mostu energetycznego biegnącego z bogatych w ropę naftową terenów nadkaspijskich przez Ukrainę, Polskę - do Europy Zachodniej. Równorzędne miejsce zajmuje w miesięczniku problematyka niekonwencjonalnych źródeł energii: energetyka jądrowa, geotermalna, wiatrowa, wodna, a także pozyskiwanie energii z innych źródeł odnawialnych np. roślinnych itp. Szczegółowo obserwujemy i relacjonujemy coraz liczniejsze projekty prywatyzacyjne przedsiębiorstw energetycznych w Polsce, dostrzegając nie tylko ich zalety, ale i wady... Brak zaangażowania po jakiejkolwiek stronie i obiektywizm miesięcznika "Energia - Gigawat", ciekawe artykuły autorstwa profesjonalistów i bogactwo informacji, pochodzących z liczących się agencji prasowych, a także od naszych korespondentów na świecie, pozwalają nam aspirować do rangi bezstronnego, znaczącego i opiniotwórczego magazynu branżowego w szeroko pojętej, polskiej branży energetycznej.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE