ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


CZASOPISMA
Acta Energetica

Acta Energetica

typ: kwartalnik

wydawca: Acta Energetica, ul. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk
http://actaenergetica.org/

Pismo jest adresowane do odbiorców w kraju i za granicą, dlatego publikowane jest po polsku i angielsku. W dobie społeczeństwa informatycznego całkowicie oczywistym jest również wydawanie dwóch wersji tego czasopisma, tradycyjnej – papierowej i elektronicznej – dostępnej w sieci (właśnie czytanej). Kwartalnik ma za zadanie stymulować kierunki rozwoju nauki i praktyki,propagować współpracę nauki i przemysłu, ułatwić dostęp do informacji pracownikom dwóch na co dzień nie przenikających się sektorów, jakimi są przedsiębiorstwa energetyczne i środowiska naukowe, promować myśl techniczną instytucji w różnych środowiskach naukowych i gospodarczych, być źródłem rozwiązań i wdrożeń innowacyjnych ze wszystkich obszarów działalności Grupy ENERGA (jako wydawcy), jak i innych podmiotów gospodarczych związanych z energetyką, zwiększać zakres wzajemnych powiązań oraz przepływu informacji i wiedzy – stając się swoistym pasem transmisyjnym innowacyjności.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE