ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


KSIĄŻKI
Słownik terminologiczny z zakresu poszukiwania, wiertnictwa i eksploatacji złóż węglowodorów

Słownik terminologiczny z zakresu poszukiwania, wiertnictwa i eksploatacji złóż węglowodorów

rok wydania: 2019

wydawca: Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy

cena: 180 zł netto + 5% VAT (189 zł brutto)

Słownik jest zgodny z oryginalnym dziełem J. Hyne’a wydanym przez PennWell w 2014 r. i zawiera ok. 20 000 haseł związanych z tematyką naftową. Obok haseł polskich uszeregowanych w porządku alfabetycznym właściwym dla języka polskiego, zamieszczono też ich odpowiedniki w języku angielskim. Dołączono w nim również Suplement w formie Glosariusza z indeksem haseł w języku angielskim i ich znaczeniami w języku polskim. Opracowanie powinno pozwolić nie tylko na wzbogacenie polskiej terminologii górnictwa naftowego, lecz również na jej uporządkowanie i ujednolicenie.

Zamówienia “Słownika...” można składać e-mailowo: nafta-gaz@inig.pl lub telefonicznie 12 617 76 32.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE