ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


KSIĄŻKI
Biogazownie rolnicze

Biogazownie rolnicze

autor: Andrzej Głaszczka, Witold Jan Wardal, Wacław Romaniuk, Tadeusz Domasiewicz

wydawca: MULTICO Oficyna Wydawnicza, ul. Kazimierzowska 14, 02-589 Warszawa 0 801 70 33 42 (pon.- pt. w godz. 8:00 - 16:00) faks: 022 564 08 03 e-mail: sekretariat@multicobooks.pl

Książkę można nabyć na stronie Oficyny Wydawniczej

Światowe zasoby ropy naftowej, węgla kamiennego i gazu ziemnego kurczą się w zawrotnym tempie, za to zapotrzebowanie na energię z roku na rok jest coraz większe.

Sytuacja ta zmusza ludzi do intensywnego poszukiwania i opracowywania metod wykorzystania innych nośników energii, np. przyjaznej dla środowiska naturalnego energii odnawialnej.

Nowa seria książek "Technologie Energii Odnawialnej" ma uświadomić Czytelnikom, jak istotne są te źródła dla środowiska i społeczeństwa.

Jako pierwsza w serii ukazuje się książka pt. "Technologie Energii Odnawialnej – Biogazownie rolnicze", przedstawiająca informacje na temat:

- możliwości pozyskiwania energii w instalacjach biogazowych,
- uwarunkowań formalno-prawnych w zakresie produkcji biogazu,
- metody oceny ekonomiczno-technicznej
- projektowanych i budowanych instalacji.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE