ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


KSIĄŻKI
Gaz ziemny paliwem XXI wieku

Gaz ziemny paliwem XXI wieku

autor: Henryk Kaproń, Aleksander Wasilewski

wydawca: KAPRINT, ul. Bieszczadzka 6, 20-722 Lublin tel./fax: (081) 526-84-18 e-mail: info@kaprint.pl

cena: 40 zł

Gaz ziemny paliwem XXI wieku - to książka o wydobyciu, transporcie i handlu surowcem energetycznym, który zmieni światowy bilans paliwowy. Zaprezentowane Czytelnikowi opracowanie opisuje rozwój przemysłu gazowego od rozpoczęcia wydobycia na skalę przemysłową do czasów współczesnych.

Zainteresowany polityką, historią i ekonomią Czytelnik znajdzie w niej wiele interesujących faktów i nieznanych szczegółów.

Produkcja, transport i eksport gazu ziemnego będą odgrywać kluczową rolę w światowej polityce energetycznej obecnego stulecia. Gaz ziemny stanie się nie tylko niezastąpionym źródłem zasilania budżetów wielu krajów, ale też najważniejszym surowcem energetycznym. Do czynników, które zdecydują o wzroście jego roli w geopolityce światowej należą: prognozowany wzrost zapotrzebowania na gaz w skali światowej, ochrona środowiska, dążenie największych konsumentów tego surowca do dywersyfikacji źródeł zaopatrzenia oraz niestabilna sytuacja w niektórych regionach wydobycia.

Celem nabycia książki proszę kontaktować się z Wydawcą


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE