ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


KSIĄŻKI
Prawo energetyczne i wybrane przepisy energoefektywne

Prawo energetyczne i wybrane przepisy energoefektywne

autor: Robert Wysocki

rok wydania: 2014

wydawca: Oficyna Wydawnicza Polcen, ul. Polna 40 lok 206, 00-635 Warszawa tel.: 22 622 29 62, e-mail: wydawnictwo@polcen.com.pl

Inspiracją do napisania książki stały się nowe, radykalniejsze wymagania techniczne w zakresie poprawy efektywności energetycznej budynków, które weszły w życie 1 stycznia 2014 roku.

W publikacji zamieszczono tekst ujednolicony ustawy Prawo energetyczne, ustawy o termomodernizacji i ustawy o efektywności energetycznej oraz przepisy prawne pięciu wybranych aktów wykonawczych do tych ustaw.

Publikacja przeznaczona jest dla osób zajmujących się kształtowaniem zrównoważonej polityki energetycznej, działalnością związaną z inwestycjami i remontami budowlanymi ukierunkowanymi na poprawę jakości i efektywności wykorzystania energii czy też dla ludzi przygotowujących się do wykonywania zawodu audytora lub certyfikatora energetycznego.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE