ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREKatalog wydawnictw
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


KSIĄŻKI
Metodyka kształcenia kursowego

Metodyka kształcenia kursowego

autor: Izabela Góralczyk, Ryszard Tytko

wydawca: Wydawnictwo i Drukarnia Towarzystwa Słowaków w Polsce, ul. św. Filipa 7, 31-150 Kraków, tel. 12/634-11-27

Materiały szkoleniowe przedstawione w książce obejmują pełen zakres dokumentacji programowej, wymaganej podczas kształcenia kursowego dla zawodu instalator urządzeń i instalacji zasilanych z OZE. W publikacji scharakteryzowano program nauczania kursowego. Opisano proponowane środki dydaktyczne, które mogą być wykorzystywane we wszystkich modułach kształcenia instalatorów. Przedstawiony w podręczniku program należy traktować jako punkt wyjścia do opracowania przez trenerów własnych scenariuszy zajęć, ćwiczeń oraz testów (w zależności od predyspozycji zespołu kursantów). Podręcznik zawiera przykładowe scenariusze zajęć, w tym praktycznych, w ramach kształcenia kursowego. W książce przybliżono egzamin teoretyczny oraz praktyczny dla instalatorów mikroinstalacji fotowoltaicznych. Podano przykładowe tematy zadań praktycznych i przygotowano karty odpowiedzi. Podręcznik zawiera wskazówki metodyczne dotyczące umiejętności i wiadomości, organizacji zajęć, systemu kontroli i oceny, a także osiągnięć słuchaczy. Książka została wydana przez Wydawnictwo i Drukarnię Towarzystwa Słowaków w Polsce i przeznaczona jest dla nauczycieli, trenerów, słuchaczy oraz osób zainteresowanych kształceniem kursowym. Publikacja zawiera treści kształcenia zgodne z wymogami prawa polskiego i UE w zakresie szkolenia instalatorów instalacji zasilanych energią z odnawialnych źródeł.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE